Bekleyin!


% 50 indirim sadece şu tarihe kadar geçerlidir: ( dahil)


% 50 indirimli sipariş yapmak

% 50 indirimli ürün stoklarımızda kalmadı! Ama merak etmeyin, sizin için 1 paket ayırdık!

Çıkış I tıklayabilir, makaleyi okumaya devam edebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ürün rezervinizi uçurmamak için sayfayı yenilemeyin!

Şimdi sipariş edin

Şişman insanların çağının sonu! İstanbul'lu bir öğrenci dahisi, diyet yapmadan, ağır egzersiz yapmadan ve tekrar tekrar kilo almadan 1 ayda 15 kilo vermeyi sağlayan bir yöntemin keşfiyle Türkiyenin'nin en yüksek tıp ödülünü aldı!


Beslenme uzmanları işsiz kalmaktan korkuyor! Yeni bir kilo verme yöntemi binlerce beslenme uzmanını işsiz bırakabilir mi? Önde gelen beslenme uzmanlarının olacağından hiç şüphesi yok. Çünkü artık bir Türkiyeli öğrenci tarafından geliştirilen ve fazla kilolarla mücadele eden ve beklenen başarıya götüren doğal bir kilo verme ilacı var..


20 Ocak 2020'de Avrupa Endokrinologlar Kongresi'nde inanılmaz bir şey oldu. Tüm seyirciler podyumdakı kızı 10 dakika alkışladı. Türkiyeden bir öğrenci olan Özge Yıldırım. Diyetinizi sınırlamadan hızlı bir şekilde kilo vermenize izin verecek benzersiz bir formül kullanmayı öneren oydu..

Özge'nin harika bir fikri vardı ve dünyanın en iyi uzmanları bunun uygulanmasına dahil oldu.!

Bugün bu yazıda yeni bir ürünün milyonlarca hayatı nasıl kurtarabileceğini ve Türkiye vatandaşlarının onu neden büyük bir indirimle alabileceğini okuyabilirsiniz.

Muhabir: “Özge, sen dünyadaki en zeki on tıp öğrencisinden birisin. Neden kilo verme konusunu incelemeye başladınız? "

Özge:Bunu halka açık bir şekilde konuşmak istemem, ancak buradaki motivasyon tamamen kişiseldir. Birkaç yıl önce annem aşırı kilolu olmanın neden olduğu hipertansiyondan öldü. Her şey yolundaydı, ama sonra uykusunda aniden hastalandı ve öldü. Büyükannem de aynı şeyden öldü. Sonra fazla kilolu olmakla ilgili sorunları ve bundan nasıl kurtulacağımı incelemeye başladım. Diyet, egzersiz, çeşitli ilaçlar ve liposuction'ın sağlık için% 90 tehlikeli olduğunu ve sadece aşırı kilo sorununu şiddetlendirdiğini öğrendiğimde şok oldum. Annem diyetteydi ve neredeyse 5 yıldır aerobik yapıyordu..

Son üç yıldır kendimi tamamen bu konuya kaptırdım. Aslında, tez yazım sürecinde, şu anda herkesin bahsettiği fazla kilolardan kurtulmanın yeni bir yöntemi ortaya çıktı. Yeni bir şey bulduğumu fark ettim. Ancak bunun çeşitli yapılar arasında bu kadar ilgi uyandıracağına dair hiçbir fikrim yoktu..

Muhabir: “Hangi yapılardan bahsediyorsunuz?»

Özge: Yöntemimle ilgili yayınlar çıkar çıkmaz hemen formülü satmak için teklifler almaya başladım. Fransız şirket önce benimle iletişime geçti ve 120.000 Euro teklif etti. Sonuncusu, formülümü 35 milyon dolara satın almak isteyen bir Amerikan ilaç holding şirketiydi. Telefon numaramı değiştirdim ve sosyal medya kullanmıyorum çünkü her gün tüm iletişim kanallarından teklifler alıyorum.

Muhabir: Formülü satmadınız mı?"

Özge: Hayır. Bu biraz sert gelebilir, ancak bu formülü birinin para kazanması için yaratmadım. Formülü satarsam ne olur? Patent alacaklar, bu formülü kullanarak ilacın üretimini yasaklayacaklar ve fiyatı artıracaklar. Genç olabilirim ama aptal değilim. Bu durumda Türkiye sakinleri aşırı kilo problemlerinden kurtulamazlar. Yabancı bir doktor, Türkiyede böyle bir ilacın en az 1000 TL olması gerektiğini söyledi. Ama bu adil değil! Türkiyede 1000 TL kimler ilaç satın alabilir ki?

Bu nedenle, ulusal bir ürünün geliştirilmesine katılmak için devletten bir teklif aldığımda hemen kabul ettim. Endokrinoloji Enstitüsü ve Ulusal Tıp Üniversitesi'nden en iyi uzmanlarla çalıştık. Şimdi bu ilaç klinik deneylerden çoktan geçti ve herkesin kullanımına açık.

Bir bilim insanı olan Türk endokrinolog Profesör Emre Turan, Özge'nın fikrine dayanarak bir ilacın üretimini koordine etti. Kendisinden bu ürün ve planlarından biraz bahsetmesini istedik..

Muhabir: “Sizce, öğrenci Özge'nin ana fikri nedir? Diyet yapmadan ve egzersiz yapmadan kilo vermek gerçekçi mi? "

Emre Turan:« Diyet bir işkence ve para israfıdır! ”
Bu sözler, halihazırda tedavi görmüş doğal kilo verme ürünümüzün 14.000'den fazla memnun kullanıcısı ve zaten zayıf bir şekle sahip olanlar tarafından onaylandı. İyi bilinen diyetleri test etmeye karar verdik ve bunun neden istenen sonuçları vermediğini dikkatlice kontrol ettik. Sonuçları burada görebilirsiniz:

Çoğu diyetler amatörler tarafından önerilmektedir: 10 kg kaybetmek için, en az 2,5 ay boyunca düzgün yemelisiniz. Ayrıca, kilonuzun geri gelmemesi için hayatınızın geri kalanında kendinizi en sevdiğiniz yiyeceklerle sınırlandırmalısınız! Ayrıca vücudun nasıl çalıştığı, sindirim sistemi ve doğru beslenme hakkında hiçbir fikri olmayan kişilerin icat ettiği diyetlere de rastlayabilirsiniz! Bu diyetler vücuda zararlıdır, sağlığa zararlıdır ve tamamen etkisizdir.
Diyet vücudu zayıflatır ve bağışıklığı azaltır: diyet aynı zamanda vitamin ve mineral eksikliğine de yol açar. Vücut enerji kaybeder, bu yüzden sürekli yorgun, sinirli ve uykulu hissederiz. Vücudun virüslere ve bakterilere karşı direnci keskin bir şekilde düşer, bu nedenle sık sık hastalık kaparsınız.
Sözde diyet yiyecekleri sağlıksız olabilir: gıda üreticileri, özel fitness ürünleri ile insanları çeker, ancak onları çok yüksek bir fiyata. Ne yazık ki, bu yiyecekler beklediğiniz kadar lif içermez, glikozla doludur, bu nedenle bir hamburgerden daha fazla kalori alabilirsiniz. Öte yandan, şekersiz yiyecekler kanserojen içerebilir!
Diyet pahalıdır: Aylık diyet ve beslenme uzmanına yapılan ziyaret en az 2000t. Ek olarak, tüm düşük kalorili ve fitness yemekleri genellikle pahalıdır. Sonuç olarak, bir diyete normal yemeklerden 4 kat daha fazla para harcıyoruz. Kiloyu korumak için hayatımız boyunca böyle yemeliyiz. Hiçbir cüzdan bu tür maliyetlere dayanamaz.
Diyetten sonra yoyo etkisi denen şey oluşur: açlıkla zayıflayan vücut, metabolizmanın yavaşlamasıyla bağlantılı olarak enerji rezervlerini otomatik olarak biriktirmeye başlar - tamamen durana kadar ... Sonuç olarak, yemek yedikten sonra, vücut daha önceki orijinal kütlesine ve son derece hızlı bir şekilde geri döner. Bu nedenle, Özge zayıflama yöntemi, zayıf bir figür için verilen mücadelede gerçek bir dönüm noktasıdır.!

Özgenin Yöntemi Hızlı ve Kalıcı Kilo Vermenize Yardımcı Olabilir!

Ketozis * sürecini 50 dakika içinde başlatan benzersiz bir kimyasal formül kullanmayı öneren oydu!

*Ketoz, vücudun yağını enerjiye dönüştürmeye başladığı metabolik bir durumdur. Vücut karbonhidratlı gıdalardan enerji almayı bırakırsa, 7-14 gün sonra ketoz durumuna geçer. Sonuç, yağ hücrelerinin enerjiye aktif bir şekilde dönüştürülmesidir. Ancak bir kişinin karbonhidratları diyetten çıkaran bir diyete girmesi çok zordur.

Özge formülüne göre, özel bir hazırlık "IDEALICA" oluşturulmuştur. Bu üründen sadece 25 damla kaldı, vücudun ketoz durumuna geçişini 40-50 dakikaya kadar hızlandırır (7-14 gün yerine), bu sırada yağları enerjiye dönüştürme ve iç organlardaki yağı azaltma süreci başlar.
Ana etki "IDEALICA" - vücudun hızlı bir ketoz durumuna geçişidir ve yağların enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur.
"IDEALICA" damlalarını günde iki kez alırsanız, sadece bir ayda 15-20 kg kaybedebilirsiniz !

Günümüzde bu kompleks, hızlı ve kolay kilo vermeyi sağladığı için beslenme uzmanlarının% 80'i tarafından kullanılmaktadır ve tavsiye edilmektedir. Bu tam olarak müşterilerine önerdikleri şeydir. Keton cisimlerine ek olarak, "IDEALICA" hızlı ve kolay kilo kaybı için gerekli olan yaklaşık 10 doğal ve güvenli bileşen içerir. Ketonların etkisini arttırmanın yanı sıra kilo verme sırasında vücudu desteklemek için tasarlanmıştır. Birçoğu var, ancak birkaç önemli olanı vurgulamak istiyorum:
Commiphora wightii - yağ metabolizmasını 7-10 kat hızlandıran eşsiz bir bileşen. Ketonların en zor yağlarla baş etmesine yardımcı olur.
L-karnitin - vücudun yağı kasa dönüştürmesine yardımcı olur, daha fazla yağ birikimini önler
Bromelain - tiroid fonksiyonunu iyileştirir , şişmeyi azaltır ve iç organların şişmesini önler.
Beta sitosterol - yetersiz beslenmenin etkilerini etkisiz hale getirir, vücuttaki toksinleri atar, ayrıca cilt elastikiyetini artırır, çatlak oluşumunu engeller.
Koenzym Q10 - iç organlardaki yağı aktif olarak parçalar, kötü kolesterolü düşürür, iştahı bastırır ve aşırı yemeyi ortadan kaldırır.
Size kompleksi Singapur Diyetetik ve Sağlıklı Beslenme Enstitüsü'nde test etmenin sonuçlarını göstermek istiyoruz. Test 1000 obez gönüllü içeriyordu. Sonra herkes yalnızca bir aylık deneme süresi için "IDEALICA" ye geçti.


Test sonuçları (1 ay için):
20 kg ve daha fazla kilo verenler - test edilenlerin% 18'i
7-20 kg kilo verenler - test edilenlerin% 77'si
7 kg'dan daha az kilo verenler -% 4 test edildi
Hiç kilo vermeyenler - test edilenlerin% 1'i
Cilt durumunun iyileştirilmesi, selülitle mücadele - test edilenlerin% 98'i
Hiçbir yan etki veya bağımlılık kaydedilmedi -% 100

30 günlük kullanım sonucu "IDEALICA"

25 günlük kullanım sonucu "IDEALICA"

29 günlük kullanım sonucu "IDEALICA"

27 günlük kullanım sonucu "IDEALICA"

Muhabir: Çok Güzel! İlacınız eczanelerde satılacak mı?

Emre Turan: "IDEALICA"'i eczanelerden sadece bir aylığına satmaya çalıştık. Ancak, Türkiye'deki eczanelerde "IDEALICA" için satış sözleşmesini bozduk gerçeği nedeniyle Ürünümüzü büyük bir primle satıyorlardı - paket başına 600-800 TL!

Eczanelerin "IDEALICA" temsilcileri için bu kadar yüksek fiyatlar, sadece bu ilacın hastalar için her 7-10 yılda bir fazla kilodan kurtulmak için gerekli olduğunu haklı çıkardı. Bunun yerine "IDEALICA" kullanmak ve sağlık sorunlarını ve fazla kiloyu tamamen unutmak mümkün olduğu sürece, hiç kimse aylık olarak gereksiz, modası geçmiş ve etkisiz kilo verme ilaçlarına para harcamaz.

İlaç şirketlerine ve eczane sahiplerine göre bu büyük parasal kayıplara neden oluyor! Bu nedenle eczanelerde çok yüksek bir marjla "IDEALICA"-i satıyorlar.!

Bu nedenle, üretici "IDEALICA"-i tüm eczanelerle sözleşmeyi bozdu! Üretici, ilacı beş kat fiyattan satan eczacılarla gereksiz bir savaş açmak yerine, yalnızca çevrimiçi satışa geçti! Bu nedenle hastalara en iyi fiyatı sunabiliyoruz.!

Muhabir: İnternette "IDEALICA" nin fiyatı ne kadar?

Emre Turan: Eczanelerde bir ürünün satışı ile dolandırıcılık vakalarını öğrenen Diyetetik Enstitüsü ve diğer ulusal yapılar, bir indirim programı başlatmayı teklif etti ve çevrimiçi projemize finansal yardım sağlamaya karar verdi! Programa göre, ilacın maliyetinin% 50'sini telafi etmeye hazırlar! Sonuç olarak, ilacın fiyatı% 50 daha düşük, yani sadece 99 TL!

Muhabir: İndirim programı ne kadar sürecek?

Emre Turan: "IDEALICA" ürününü% 50 indirimle sipariş edebileceğiniz promosyon, iki hafta süreyle geçerli olacaktır: - ( dahil)! Bu nedenle en kısa sürede "IDEALICA" siparişi vermenizi tavsiye ederim Bu yıl indirim programı tekrarlanmayacak!

Muhabir: Dolandırıcılar ve sahte bir ilaçla karşılaşmamak için orijinal "IDEALICA" yi nereden satın alabilirsiniz?

Emre Turan: Dolandırıcılık, spekülasyon ve sahteciliği önlemek için, "IDEALICA" satın almak isteyen kişi, görüşmenin bitiminden hemen sonra, başvuruyu özel bir formda bırakmalıdır!

Editörlerin izniyle, röportajın hemen ardından okuyucuya RESMİ SİPARİŞ FORMU vereceğiz! Form alanlarına isminizi, telefon numaranızı yazmalısınız ve % 50 İNDİRİMLE SİPARİŞ VER butonuna tıklamanız yeterlidir.!

İlacı sipariş etmekten korkmayın! Sipariş vermek için tek yapmanız gereken, operatörümüzün sizinle iletişime geçeceği adı ve iletişim telefon numarasını belirtmektir! Size ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi verecek ve teslimat ve kilo verme kursu ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.
Ödeme yapılır - ancak teslimat hizmetlerinden mallar alındıktan sonra yapılır!


Bilgiler gerçek zamanlı olarak güncelleniyor:
% 50 indirimli promosyonlu paketlerden bu kadar kaldı:
aded.

Resmi sipariş formu

858 TRY
429 TRY

IDEALICA ULTRA özellikle de 3 aylık düzenli kullanım sonrasında kalıcı etki sağlar. Tamamen doğal özler içeren bitkisel bir besin takviyesi olduğu için; 3 aylık düzenli kullanım ile sorununuzu tamamen ortadan kaldırma garantilidir.

Dikkat! % 50 indirim sadece şu tarihe kadar geçerlidir: (dahil)


Adınızı ve irtibat numaranızı bırakın, biz de ilaç "IDEALICA" ile ilgili sorularınızı netleştirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. En sık sorulan soruları yorumlarda yayınlıyoruz.:

Yorumlar: 14
Tüm yorumları göster
  • Popülerler
  • Zamanla
Ezgı

Ne yiyebilirim ve içebilirim "IDEALICA"-I kullandığım zaman

Emre Turan

Müşterilerimiz her şeyi yerler ve kendilerini hiçbir şeyi inkar etmezler.

Nazile

Söyleyebilirsiniz mi, bu hazırlıkta herhangi bir sınırlama var mı? Şeker hastasıyım ama kilo vermem gerekiyor.

Emre Turan

Hayır, tamamen doğaldır ve kontrendikasyonları yoktur. HERKES onunla zayıflaya bilir !

Leyla

Bu sadece kadınlar için bir ilaç mı? Kocam kilolu ve kocaman bir göbeği var.

Emre Turan

Hayır, herkese uyar. "IDEALICA" sayesinde birden fazla erkek kilo verdi.

Ceyda

Çok güzel bir sonuç, sadece açlık grevinde bu kadar çabuk kilo verebileceğimi düşünüyordum!

Fatif

Emre, bu mucize ilaç neden eczanelerde yok??

Emre Turan

Daha önce de söylediğim gibi, ülkemizdeki insanlar bunu minimum marjla satmak istemiyor. Ve bu, üreticinin ilk şartı - ilacın mevcudiyeti. Eczanelerin ve diğer mağazaların bunun için ne kadar fiyat alacağını hayal edin. Bu, böyle bir sonucu olan ve kontrendikasyonları olmayan ilk ilaçtır. En az 1000 TL satılacaktı. Hiç kimseye faydası yok.

Fahriye

Yarım yıl önce "IDEALICA" içtim, kurs başına 19 kg zayıfladım. Kilo vermedi ilaç gerçekten acı çekiyor

Emre Turan

Güzel sonuç!

Zehra

Emre, lütfen orijinali satan üreticiye bildirin

Fatma

Zayıflama kursu tekrar edilebilir mi?

Emre Turan

Herhangi bir nedenle sıkıcı kg sayısını düşürmediyseniz, yapabilirsiniz. İlaç tamamen doğal. Ama temelde 1 kurs herkese yeter.

Selin

Her şeyin sahta olduğu düşünüyorum

Emre Turan

Haklısın, ama "IDEALICA"'in yardımıyla en az onbinlerce insan kilo verdi!

Nesrin

Çok pahalı mı?

Emre Turan

Şimdi, normal fiyattan çok daha ucuza ambalaj satın almanıza izin verecek bir promosyon var.

İrem

Çok mutluyum, bu ilaç bana yardım etti. Teşekkürler Emre, 20kg zayıfladım. Kocama yardım eder mi?

Emre Turan

Senin için çok mutluyum. Yardımcı olacağına eminim.

Hande

Yaş önemli mi?

Emre Turan

Hayır, tamamen organik olduğu için kontrendikasyonları yok, bu yüzden yaş önemli değil.

Nihal

Sadece online sipariş verebilirmiyiz mi?

Emre Turan

Ne yazık ki, evet